چاپ ساک دستی تبلیغاتی یکی از موثرترین شیوه های بازاریابی است و وسیله ی مناسبی جهت معرفی برند تجاری شما محسوب می گردد.

در این مقاله سعی داریم جنبه های مختلف چاپ طرح تبلیغاتی روی ساک دستی را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه تولید کننده کالاهای مصرفی می باشید، چاپ ساک دستی تبلیغاتی که متناسب با ابعاد کالای شما باشد و درج لوگو و برند تجاری شما به طور اختصاصی بر روی آن، تبلیغ موثری برای معرفی نام سازمانی شما میان مردم خواهد بود. چرا که ساک دستی به دلیل قابلیت حمل لوازم ، کاربرد فراوانی دارد و دست به دست میان افراد می چرخد و نام تجاری شما به همراه لوگوی سازمانی تان به چشم افراد آشنا می گردد. از سوی دیگر تمامی اصناف کاری که واسط تولید کننده ها و مردم می باشند از جمله پاساژها و تمامی بوتیک های داخل آن، می توانند منحصرا برای تبلیغ نام تجاری خود از چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی بهره بگیرند.اگر یک ساک دستی کیفیت بالا و مطلوبی داشته باشد،شما قطعا از آن ساک دستی بیشتر از یک بار استفاده خواهید کرد.پس این امر بستگی به کیفیت ساک دستی دارد.هرچقدر طول عمر یک ساک دستی بیشتر باشد،شما نیز بیشتر مورد تبلیغ قرار خواهید گرفت.پس در کیفیت آن دقت بسیار زیادی داشته باشید.

همچنین باید در اندازه آن دقت لازم را به عمل آورید و ساک دستی با اندازه مناسب را  برای کسب و کار خود را انتخاب کنیم. احتمالا شما نمی خواهید که یک جفت کفش را در یک ساک دستی کاغذی کوچک حمل کنید  تا قبل از اینکه مشتری به خانه اش برسد پاره شود. این کار ارزش بازاریابی شما را خراب می کند و پیام اشتباهی را در مورد کسب و کار شما به مشتری می رساند. لازم است که در هنگام انتخاب ساک دستی به هماهنگی اندازه آن با محصولات حتما توجه داشته باشیم.

قبل از چاپ ساک دستی تبلیغاتی، مرحله طراحی گرافیکی در میان است که جلوه بصری برند شما را با طرح جذابی در نگاه مخاطبان ماندگار می سازد و ترکیب و رنگ بندی خیره کننده و چشمگیری می آفریند که افراد برای حمل و نقل لوازم خود برای بار دیگر تمایل به استفاده ی دوباره از آن را داشته باشند. از این رو پیشنهاد می گردد مجموعه ای را انتخاب نمایید که از صفر تا صد پروژه چاپ ساک دستی تبلیغاتی مد نظرتان را درون خود به انجام برساند، زیرا تیم طراحی که با صنعت چاپ آشنایی داشته باشند ، موجب می گردد که خروجی چاپ ساک دستی تبلیغاتی شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در چاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی به هارمونی طرح و رنگ و ابعاد ساک دستی و انواع بند های موجود در آن دقت ویژه ای گردد.

برای طراحی کلیشه و طرح متناسب برای چاپ سیلک باید یکسری از استاندارد ها را رعایت کرد سیستم ظهور شابلون و شستشوی بر حسب نور خوردن توری آغشته به مواد لاک حساس و عدم نور خوردن آن عمل میکند. بصورتی که طرح پرینت شده شما بین میزنور و شابلون آماده شده برای عکاسی قرار دارد، از قسمت هایی از طرح که سفید رنگ هستند و طرحی روی آن پرینت نشده است نور عبور میکند و به شابلون میرسد و از قسمت هایی از کاغذ که با مرکب چاپ پوشانده شده است و طرح دارد نور عبور نمیکند و آن قسمت بالای شابلون همانند طرح نور نمیخورد و باعث میشود این قسمت هایی که نور نخورده در شستشو با فشار آب از بین بروند. پس در این فرایند دو حالت وجود دارد یا نور از طرح عبور میکند یا نه که باعث ظهور طرح میشود بعد از شستشو و حالت کم رنگ شدن و طیف رنگ وجود ندارد

با این تفاسیر طرح شما قبل از پرینت شدن باید واضح ، پر رنگ ، باشد و از دورنگ شدن طرح یعنی مشکی تا خاکستری بودن جلوگیری بعمل آید و بهتر است نقوش استفاده شده بصورت وکتور باشد در غیر این صورت برای چاپ تصویر با چاپ سیلک ابتدا باید آن را بصورت ترام طراحی کرد. در پرینت باید دقت داشته باشید که طرح سفید یا سیاه باشد ،طرح های خاکستری در زمان فیلم گرفتن با مشکل مواجه میشوند. بهتر است طرح شما روی رزولیشن 300 باشد و از حداکثر تنظیمات کیفیت پرینت استفاده شود تا پرینت پررنگی داشته باشیم که برای این منظور چاپگر های لیزری عملکرد بسیار بهتری نسبت به پرینتر های جوهر افشان دارند و باید از چاپگرهای لیزری با یک جوهر پر رنگ و قوی استفاده کرد.