ساک دستی متقال ، برای مصارف تبلیغاتی، نمایشگاهی، فروشگاهی و سایر موارد گزینه‌ای عالی هستند و ساک دستی متقال با قابلیت چاپ چهاررنگ میباشد معمولا دارای طیف وسیعی از رنگ‌ها ، سایزها و طرح‌هایی که دارد می‌تواند برای اهداف مختلف به کار گرفته شود .

امروزه ساک‌های دستی پارچه ای متقال، جز دسته محصولات تبلیغاتی، مصرفی جدیدی می‌باشد که مشتریان می‌توانند آن را در زمره محصولات مصرفی خود لحاظ نمایند.

ساک‌های دستی پارچه ای متقال، کاملا قابل بازیافت بوده و می‌تواند به صورت طبیعی تجزیه شود، از همین رو کاملا سازگار با محیط زیست می‌باشد.

متقال چیست؟

متقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است.پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و استحکام برای تولید ساک خرید یا ساک دستی متقال تبلیغاتی بسیار مناسب است.متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود.

متقال، سبک و مقاوم و محکم است و به دلیل عبور هوا از بین تار و پود آن پارچه خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود.

چرا استفاده از ساک دستی متقال و ساک دستی تبلیغاتی لازم است ؟

با توجه به نوع فعالیت خود به احتمال خیلی زیاد جهت بسته بندی یا حمل محصولات یا ارائه کاتالوگ یا اسناد به جهت حمل نیاز به یک بسته بندی یا ساک دستی اختصاصی خواهید داشت.

ساک دستی شما می تواند از نوع ساک دستی کاغذی یا ساک دستی پارچه ای یا ساک دستی پلاستیکی و یا ساک دستی متقال باشد.

استفاده از ساک دستی اختصاصی بجای طرح های عمومی

اگر برای پرستیژ سازمان یا موسسه یا خدمات خود ارزش قائل باشید و توجه به نکات برندینگ کنید حتما قبل از استفاده از طرح های عمومی ساک دستی که در بازار خرید و فروش می شوند تمایل دارید که از طرح اختصاصی سازمان خود استفاده نمائید.

شما می توانید با توجه به نوع جنس ساک دستی  متقال خود از مدل های مختلف چاپ بهره ببرید.

چاپ  ساک دستی متقال و چاپ ساک دستی کتان و چاپ تمام رنگی روی ساک دستی کاغذی به صورت عکس امکان پذیر می باشد. چاپ روی ساک دستی پارچه ای به صورت سیلک و فلکسو تک رنگ یا ۴ رنگ تفکیکی امکان پذیر می باشد. چاپ بر روی ساک دستی پلاستیکی به صورت تصویر تمام رنگی امکان پذیر می باشد.

تفاوت ساک دستی کاغذی وساک دستی متقال

ساک دستی کاغذی با توجه به اینکه امکان انجام چاپ تمام رنگی را دارد باعث می شود طرح شما بصورت کامل چاپ شود.

شما می توانید روی ساک دستی کاغذی طلاکوب – یوی موضعی برجسته – قالب برش اختصاصی را انجام دهید.

در کل ساک دستی کاغذی به دلیل موارد ذکر شده حالت تجملاتی تری دارد و نفیس تر خواهد بود

.اما ساک دستی متقال محدودیت هایی در چاپ دارد . اما ماندگاری بالاتری به نسبت ساک دستی کاغذی دارد. دفعات استفاده در ساک دستی متقال به مراتب بیشتر از ساک کاغذی خواهد بود. ساک دستی کتان به لحاظ قیمت نیز از ساک دستی کاغذی ارزان تر می باشد.

تحمل وزن در ساک دستی کاغذی و ساک دستی متقال

ساک دستی کاغذی با توجه به ابعاد تحمل وزن ۳ تا ۵ کیلوگرم را دارد. اما ساک دستی متقال با توجه به سایز ۶ الی ۱۰ کیلوگرم تحمل وزن خواهد داشت.