ساک دستی پارچه ای| بگ پارچه ای | بگ تبلیغاتی | شاپینگ بگ
6880 012 0912 - 66 414 460 021
شنبه الی پنج شنبه 8:30 الی 20:30

خمیر امولسیون چاپ چیست؟

خمیر امولوسیون چاپ ، یکی از متداول ترین رنگ های مصرفی در متد سیلک اسکرین است،

چرا که میتوان با آن انواع طرح ها را با تعداد رنگ های مختلفی اجرا کرد، که متشکل از چند ماده شامل بیندر، غلظت دهنده، اوره، نرم کننده، آب و مواد دیگر است

این رنگ در اصطلاح آب شور بوده و به نوعی ساده ترین رنگی است که میتوان با آن چاپ سیلک را بر روی انواع پاچه و لباس اجرا نمود، در عین حال، این رنگ از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با درجه های کیفی گوناکونی در بازار وجود دارد.

این نوع رنگ، به راحتی میتواند با جوهرهای خاص خود، به طیف وسیعی از رنگ ها تبدیل شود و از این بابت مشکلی در میان نباشد، همچنین میتوان از رنگدانه های پیگمنت نیز برای رنگ بخشیدن به آن استفاده کرد، اما برای تهیه رنگ به وسیله این رنگدانه ها پروسه خاصی وجود دارد که بهتر است از همان جوهر های آماده استفاده کرده و در چاپ های چند رنگ از آنها بهره برد.

خمیر امولوسیون برای پارچه هایی که دارای رنگ های روشن هستند بسیار مناسب است، اما برای پارچه های تیره میبایست از رنگ سفیدی استفاده نمود که در بازار عموما با نام اورینت از آن یاد میشود، این رنگ نیز آبشور بوده و با جوهرهای رنگ دهی به سادگی ترکیب شده و طیف بسیاری از رنگ ها را در اختیار قرار میدهد.

مزایا : بدون بو ،شفاف ،ثبات شور بالا این رنگ در اصطلاح آب شور بوده،رنگ ها را کدر نمی کند ذر ساخت آن از مواد اشتعال زا مثل بنزین یا نفت استفاده نشده ،قابل استفاده با توری های ریز(با شماره 90177) ،مخصوص چاپ دستی یا اتوماتیک در هنگام کار داخل شابلون به هیچ وجه غلظت بالا نمی رود. این نوع از رنگ ها در برابر شست و شو بسیار مقاوم است و با مواد شوینده از بین نخواهد رفت، همچنین از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و به راحتی دچار شکستگی و کدری نخواهد شد.

Telegram ParsCover Instagram ParsCover