خرید ساک پارچه ای امروزه جایگزین خرید ساک های نایلونی و کاغذی شده است. ساک دستی پارچه ای از منسوجات بی بافت ساخته می شود که قابلیت بازیافت داشته و به راحتی تجزیه می گردد. به عبارتی این ساک ها با محیط زیست سازگار بوده و به علت جنس پارچه ای که دارد هوا را از خود عبور می دهد ولی قابلیت ضدآب بودن را نیز دارد. اغلب شرکت ها برای خرید ساک پارچه ای طرح و رنگ خاصی را سفارش می دهند که با کسب و کارشان مرتبط باشد، به عبارتی ساک پارچه ای که در دست مشتریان قرار میگیرد باید معرف کسب و کار آن ها باشد. این شرکت ها خرید ساک پارچه ای را در تیراژ های بالا و سایز های متناسب با محصولاتشان سفارش می دهند و برای مصارفی از جمله نمایشگاهی، تبلیغاتی، فروشگاهی و …از آن ها استفاده می کنند. در حالت کلی این ساک های پارچه ای در تنوع رنگ های گوناگون و سایز های متنوع برای اهداف متعدد در بازار عرضه می شوند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که برای خرید ساک پارچه ای برای شما بسیار مفید می باشد.

در گذشته به یک فروشگاه که مراجعه می کردیم، اغلب ساک های خرید که برای مشتریان جهت حمل محصولات خریداری شده ارائه می شد از جنس نایلون و پلاستیک یکبار مصرف بود، اما متاسفانه این ساک ها همه ساله با تولید بیش از اندازه زباله توسط انسان همراه بود که موجب گرم شدن زمین و نابودی منابع طبیعی می شد. امروزه اغلب فروشگاه ها خرید ساک پارچه ای را که قابلیت استفاده چندین باره را دارند جایگزین ساک های نایلونی کرده اند. سفارش ساک پارچه ای علاوه بر ماندگاری طولانی، هزینه کمتری را در بر می گیرد.

برخی از کشور ها برای این که خرید ساک پارچه ای را در میان مردم رواج دهند، در قبال استفاده از ساک های نایلونی مبلغی را به عنوان مالیات دریافت می کنند. با این روش واضح است که فروشنده ترجیح می دهد ساک پارچه ای خریداری کند که هم مقرون به صرفه تر می باشد و هم ماندگاری بیشتری پیش مشتری دارد. درواقع فروشنده به خوبی می داند که برای محصولی سرمایه گذاری کرده است که تا مدت ها برای او تبلیغ می کند. حذف استفاده از ساک های نایلونی آن قدر در حفظ محیط زیست تاثیرگذار است که در برخی از شهر ها به عنوان یک قانون ثبت شده است، به صورتی که به ازای مشاهده هر کیسه پلاستیکی به دست هر شهروند مبلغی به عنوان جریمه برای او در نظر گرفته می شود. همچنین برخی از فروشگاه ها به ازای خرید ساک پارچه ای تخفیفاتی را برای محصولات خود در نظر می گیرند.

خط تولید ساک پارچه ای تبلیغاتی از چرخ های التراسونیک تشکیل شده است که دارای چرخ التراسونیک دوخت و برس دوخت بدنه می باشد. چرخ التراسونیک پانچ برای پانچ قسمت دسته، چرخ التراسونیک تای دسته، چرخ التراسونیک برش دسته، التراسونیک پانچ دسته می باشد. جنس پارچه مورد استفاده در ساک پارچه ای تبلیغاتی از اسپان باند می باشد و تولید آن به دو حالت پانچ و بیرونی انجام می شود.

چاپ ساک پارچه ای تبلیغاتی
مهم ترین موضوعی که در خرید ساک تبلیغاتی پارچه ای باید به آن توجه نمود چاپ آن می باشد. چاپ روی ساک تبلیغاتی پارچه ای باید با کیفیت بالایی باشد تا برای چندین بار استفاده، ظاهر خود را از دست ندهد . شما هنگامی که ساک پارچه ای خریداری می کنید، بهتر است این موضوع را در نظر بگیرید که هر ساک تبلیغاتی پارچه ای برای این که یک بیلبورد تبلیغاتی برندهای گوناگون باشد، به دستگاه های چاپی احتیاج دارد که قابلیت چاپ با کیفیت طرح گرافیکی را داشته باشد. برای تولید ساک پارچه ای تبلیغاتی از چاپ سیلک و شابلون استفاده می کنند. چاپ سیلک اغلب بهترین نوع چاپ برای تولید ساک پارچه ای می باشد.

ویژگی چاپ سیلک در ساک دستی پارچه ای

  • دستگاه سیلک قابلیت چاپ بر روی همه سطوح گوناگون مثل پارچه و لیوان را دارد و بهترین گزینه برای تولید ساک های دستی تبلیغاتی می باشد.
  • چاپ از طریق دستگاه سیلک نسبت به دیگر روش های چاپ ضخامت بیشتری از مرکب را می تواند انتقال دهد که همین امر باعث افزایش ماندگاری چاپ تبلیغات بر روی ساک پارچه ای می گردد.
  • امکان چاپ به کمک دستگاه سیلک بر روی همه سطوح در سایز های مختلف می باشد و همین امر باعث می شود برای خرید ساک پارچه ای شما هر مدل و سایزی را که دوست دارید سفرش دهید.