تبلیغات در دنیای رقابتی امروز از یک انتخاب ساده اختیاری ، به یک اجبار تبدیل شده است. اگر کمی ریزبینانه تر نیم نگاهی به شرکت های بزرگ در دنیا و همچنین در کشور خودمان بیندازید، متوجه می شوید که در ذهن مردم شرکت های بزرگ، شرکت هایی هستند که بیشتر دیده می شوند.

یکی از راه های شناخته شدن برند شما در اذهان عمومی،  تبلیغات مناسب از شاخصه های محصولات یا خدمات شما می باشد. برای فعالیت‌های تبلیغاتی در دنیای امروز باید باور داشت که تبلیغات هزینه ‌بر نبوده، بلکه نوعی سرمایه ‌گذاری برای پیشبرد اهداف سازمانی است و در صورت اجرای صحیح می‌ تواند دستاوردهای ارزشمندی را به همراه داشته باشد.هدف از تبلیغات بازارافزایی است.

در دنیای امروز، تلاش‌های تبلیغاتی و بازاریابی، به مراتب از تولید و فروش مهمتر است؛ لذا اگر کسب و کارها به دلیل صرفه جویی در هزینه ها تبلیغات خود را متوقف کنند، برای معرفی ظرفیت‌ها و عرضه محصولات به بازار به طور یقین موفق نخواهد بود.

در تبلیغات برنامه‌ ریزی نقش مهمی دارد اگر شما ندانید هدفتان از تبلیغ چیست، برای چه کسی تبلیغ می‌کنید، شرایط سنی، علایق، ترجیحات، سطح درآمد، سطح سواد و در کل خصوصیات بازار هدفتان چیست به نتیجه‌ی مطلوب نخواهید رسید. امروزه تبلیغات به رکن جدایی ناپذیر کسب و کار های تبدیل شده است و سازمان ها همواره به دنبال روش های جدید تر و خلاقانه تر برای ارائه ی برند و محصول خود هستند.

تبلیغات مناسب باید آگاهی در مورد برند را افزایش دهد، به طور صحیح سازمان و محصول رامعرفی کند، در هنگام نیاز مشتری برند یا محصول را به او یادآوری کند ، در ذهن مشتری یک تصویر خوب و دلخواه ایجاد کند، فروش مستقیم و غیرمستقیم را بالا ببرد

استفاده از ساک دستی های تبلیغاتی ماندگار با چاپ تصویر، از متد های نوین تبلیغاتی می باشد.

با این روش، شما توسط مشتریانتان برند خود را با طرحی زیبا و دلنشین در خیابان ها و اماکن عمومی به نمایش می گذارید. وقتی مشتری شما، ساک دستی با طرح برند شما را از شما دریافت کرده و سپس برای حمل اجناس خود از ساک دستی شما استفاده می کند، به این مفهوم است که از برند و سازمان شما رضایت دارد. با دیده شدن هرچه بیشتر ساک دستی های شما توسط افرادی که هنوز مشتری شما نشده اند، این مفهوم در ذهن آن ها تلقی می گردد که میزان مشتریان راضی شما بیشتر است. از طرف دیگر، این خود یک بیان غیر مستقیم است که تاثیر آن از بیان مستقیم به مراتب بیشتر است.در نتیجه شما با بیانی غیر مستقیم، به مشتریان بالقوه ی خود، رضایت مشتریان فعلی خود را اعلام می کنید.

بهره گیری از روش های نوین تبلیغات، قطعا نتایج رضایت بخشی برای شما خواهد داشت.