در این مطلب به بررسی انواع بازاریابی الکترونیک و شرح مختصری از آن ها میپردازیم

1) افزایش بازدیدکنندگان سایت مشتریان   

بالا بردن   SEO سایت باعث اولویت دهی بالاتر در موتورهای جستجوگر و آوردن آدرس سایت در صفحه اول و رده های اول موتورهای جستجوگر می شود که باعث بازدید بیشتر از سایت مورد نظر و افزایش بازدهی می گردد.

دنیای نو با در اختیار داشتن قویترین متخصصان   SEO   این امر را در کمترین زمان برای شما مشتریان گرامی تحقق می بخش

SMS Marketing (2   

ارائه خدمات SMS ON LINE (ارسال پیامک)

جهت ارتباط سریع و کم هزینه، همچنین ارائه تبلیغات با ارسال SMSتبلیغاتی با شماره اختصاصی را SMS Marketing می گویند.

امکان در اختیار قرار دادن بانک اطلاعاتی مرتبط با مشاغل خاص جهت مشتریان محترم میسر می باشد.و دنیای نو قابلیت رد کردن هرگونه فیلتر را دارامی باشد.

                                             

Email marketing(3   

دنیای نو مفتخر است با در اختیار داشتن قوی ترین  SERVER   های ایمیل و بانک های اطلاعاتی داینامیک بر اساس تقسیم بندی مستقل وبازار هدف هرمشتری و تضمین ارسال ایمیل ها به INBOX ، قوی ترین و بهترین تبلیغات و بازاریابی ایمیلی را دراختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

بازاریابی با ایمیل

بازاریابی با ایمیل شامل همه شکل های بازاریابی که به ایمیل مرتبط هستند می باشد. هر ایمیل مجزایی که می فرستید، قسمتی از بازاریابی شما با ایمیل می باشد. آن ایمیل می تواند یک نامه فروش، یک روزنامه، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال باشد. مادامیکه در رابطه با کارتان با مردم در تماس باشید در واقع کارتان را ارائه می دهید و این همان بازاریابی می باشد.

چه چیزی بازاریابی با ایمیل را یک ابزار فروش مؤثر می سازد؟

چند جنبه وجود دارد که بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا می سازد.بازاریابی با ایمیل یک فن آوری ارسال( PUSH TECHNOLOGY ) است. بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگرپیدا کنند،خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال می کنید. در واقع شما خودتان زمان و محتوای پیغامتان را تعیین می کنید.

ثانیأ ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور(  TELMARKETING )است و بنابراین سرعت پاسخگوئی وبازگشت سرمایه فروش شما را افزایش می دهد. مثلأ می توانید ایمیل مستقیمی را بفرستید و بعد آنرا ازطریق ایمیل یک هفته بعد دنبال کنید. یا می توانید آدرس ایمیل آنهارا برای فرستادن اطلاعات اضافی و یا اضافه کردن آنها به یک پاسخ دهنده اتوماتیک درخواست کنید.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل با سرعت بالا به میلیونها نفر در سطح کشور جهت معرفی خدمات و یا محصولات خودتان و یا جلب بازدید کننده برای سایت یا وبلاگتان.

یک ایمیل مارکتینگ خوب باید حداقل شرایط زیر را دارا باشد :

  • کلیه ایمیلها به INBOX  دریافت کنندگان وارد شده و نه در  BULK MAIL   آنها .
  • ایمیلها به روز و معتبر باشد و از طرق حساب شده جمع آوری شده باشد .
  • زمان ارسال ایمیلها منطقی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال شود .
  • متن ارسالی واقعی و به دور از جنجال های تبلیغاتی بوده و شان مخاطب را در نظر بگیرد .
  • دریافت کننده این اختیار را داشته باشد که خود را از لیست دریافت کنندگان خارج سازد .
  • در متن ارسالی سایت یا آدرسی برای رجوع بعدی کاربران در نظر گرفته شود .
  • تا حد امکان آماری از میزان ارسال ها ، دیده شدن ها و مواردی از این دست به تبلیغ دهنده ارائه شود .
  • امکان ارسال مجدد به همان آدرس ها برای یادآوری وجود داشته باشد .
  • ایمیل ها طبقه بندی شده باشد .

چرا ایمیل مارکتینگ ؟

ارسال ايميلهاي تبليغاتي يكي از بهترين و به صرفه ترين روش هاي تبليغات در سطح شبكه جهاني اينترنت است. در اين روش شركتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با كمترين هزينه به هزاران و حتي مليونها نفر در سرتاسر جهان معرفي نمايند. ، همچنين با توجه به نوع خدمات و محصولات مي توان قشر خاصي از كاربران را براي معرفي محصولات انتخاب نمود و اين خود دليلي است بر هدفمند بودن اين شيوه تبليغاتي .

Tel marketing (4  

هرگونه جذب مشتری با تلفن بصورت زنده (بازاریاب یا اپراتور)یا پیام ضبط شده را بازاریابی تلفنی میگویند.

این نوع بازاریابی برخلاف سایربازاریابی ها از پروسه طولانی تری برخوردار می باشد و هزینه آن نیز (با توجه به نیروی انسانی به کار رفته)بیشتر از سایر بازاریابی های الکترونیک می باشد. ولی به دلیل تماس مستقیم از بهترین بازدهی (در صورت تسلط کامل بازاریاب) همچنان برخوردار می باشد.

بدیهی است آموزش به بازاریابان در این قسمت نقش به سزایی دارد.

Fax marketing (5  

ارسال گروهی فکس توسط دستگاه های فکس ویژه مارکتینگ(بازاریابی) را جهت گروه های خاص هدف فکس مارکتینگ میگویند و به علت تبلیغات کاغذی و ماندگاری بیشتر از سایر تبلیغات،بسیار موثر می باشند.دنیای نو مفتخر است با دارا بودن نرم افزار  Fax marketing  و بانک اطلاعاتی داینامیک بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان گرامی عرضه نماید.

6 ) تبلیغ در شبکه اجتماعی 

همه ی ما پیوسته به دنبال جلب توجه مخاطبان و مشغول کردن آن ها هستیم.شبکه های اجتماعی جایی است که مخاطبانتان در آن سرگرم هستند(تمام روز را در آن می گذرانند)و این بهترین فرصت برای جلب توجه آن ها به سمت خودتان است. به کارگیری رسانه های اجتماعی،علاوه بر درگیر کردن مخاطبانتان، با عث گسترش آن ها نیز می شود.

ما در ایجاد محتوای مجزا برای هر یک از کانال های رسانه های اجتماعی و هدایت مکالمات در مسیر درست ،به شما کمک می کنیم.

امروز از نوجوانان گرفته تا بزرگسالان، بیشترین زمان افراد در رسانه های اجتماعی صرف میشود. این رسانه ها تبدیل به مکانی برای زندگی مجازی شده اند. بسیاری از این رسانه ها برای مطلع شدن از اخبار گرفته تا بازی با دوستانشان و دعوت از آن ها به یک دورهمی صمیمی یا حتی یک کنفرانس،از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. از این رو رسانه های اجتماعی، برای تبدیل رهگذران به مشتری، تبدیل به یک کانال با پتانسیل بالا شده اند.

این کانال بهترین مکان برای برقراری ارتباط صمیمی با مخاطبانتان است. علاوه بر تولید محتوای اشتراک پذیر فرصتی برای جذب مخاطبان جدید هم ایجاد میکند. نیاز به اشاره به تاثیرات این رسانه ها در اعتمادسازی پایدار نسبت به کسب و کار شما وجود نداردچون این امر بر کسی پوشیده نیست.

رسانه های اجتماعی مکانی است برای اینکه مخاطبانتان باور کنند پشت پرده کسب و کار شما آدم های واقعی حضور دارند.

آدم هایی که آن ها را درک می کنند و نیازهای آن ها را می شناسند.برند های مطرح دنیا با تولید محتوای مرتبط و مناسب،از این رسانه های سودمند برای حفظ محبوبیت خود بهره میبرند.

فعالیت در رسانه های اجتماعی تنها به افزایش تعداد دنبال کننده ها  FOLLOWERS  و تعداد  LIKE های بالا برای هر پست شما محدود نمیشود.

دنیای نو پس از بررسی جایگاه های کسب و کار یا برند شما در رسانه های اجتماعی، نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی میکند.استراتژی متناسب با اهداف شما ارائه خواهد داد و برای اعمال آن استراتژی برنامه ریزی می کند.و پس از اجرای برنامه تعیین شده گزارشی از تاثیرات آن در وضعیت کسب و کار شما در رسانه اجتماعی به شما ارائه خواهد داد.