از جمله سوالاتی که ممکن است برای شما در زمان شروع تبلیغات پیش بیاید این است که «کجا تبلیغ کنیم که نتیجه مورد نظر مان از تبلیغات را به دست بیاوریم؟»

در ادامه با انواع روش های تبلیغاتی آشنا می شویم و سپس استراتژی های تبلیغات و بازاریابی را عنوان خواهیم کرد.

تبلیغات اینترنتی یا همان تبلیغات آنلاین

تبلیغات در شبکه های اجتماعی: رسانه های اجتماعی قدرت زیادی در تبلیغات دارند. استفاده از این روش تبلیغات که به وسیله  آن می توانید برند تجاری خود را با هزینه کمتر و به مخاطبان خودتان معرفی کنید، ایده خیلی خوب و موثری است. اگر میخواهید تبلیغات خوبی داشته باشید باید یک متخصص بازاریابی و تبلیغات استخدام کنید. زیرا آن ها می دانند که چگونه مخاطبان مرتبط  با برند و کسب و کار شما را هدف قرار دهند و اینکه در بلند مدت می توانید  مقداری زیادی در هزینه های تبلیغات خود صرفه جویی کنید.

تبلیغات در رسانه های اجتماعی یکی از بهترین روش تبلیغات در ایران است. این مورد را هم در نظر داشته باشید که تعرفه تبلیغات اینترنتی کمتر از تبلیغات آفلاین است. در هر صورت پیشنهاد ما به شما برای انتخاب روش های تبلیغاتی موثر، استخدام یک فرد متخصص در حوزه ی تبلیغات است. برای مثال تبلیغات در سروش و سایر پیام رسان ها از روش های تبلیغات اینترنتی است.

تبلیغات آفلاین

تبلیغات بر روی بیلبورد های بزرگ راه ها و یا در سطح شهر ممکن است کمی گران باشد اما هنوز هم نفوذ پذیری زیادی دارد. طراحی و پیاده سازی یک تبلیغ خوب برای معرفی نام تجاری و یا برندتان از اهمیت بالایی برخوردار است. این تبلیغات در فضای باز قرار است انجام شود پس باید به این فکر کنید که چه چیزی باعث تحریک مردم می شود و توجه مردم را به خودش جلب می کند.

تبلیغات فیزیکی و آفلاین اگر جالب باشند باعث می شود مردم در مورد آن صحبت کند. بازاریابی به این صورت هنوز یکی از بهترین روش های تبلیغات تجاری است که می تواند به شناخت برند شما کمک کند.