ساک دستی پارچه ای| بگ پارچه ای | بگ تبلیغاتی | شاپینگ بگ
6880 012 0912 - 66 414 460 021
شنبه الی پنج شنبه 8:30 الی 20:30

انتخاب پارچه های توری

پارچه های توری که در چاپ سیلک استفاده می شوند یا خصوصیات موجود در آن ها، به چهار گروه تقسیم می شوند که هر کدام مورد استفاده ی خاصی در این حرفه دارند:


پارچه های توری ابریشم طبیعی ؛ از این پارچه های توری برای کارهای تقریبا ظریف با تیراژ کم استفاده می شود، حد انطباق در آنها به خوبی انجام می شود.
پارچه های توری نایلون ؛ این دسته از پارچه های توری برای کارهای بسیار ظریف با تیراژ بالا استفاده می شود؛ حد انطباق در آن ها خوب است.
پارچه های توری پلی استر : این نوع پارچه های توری برای کارهای بسیار ظریف در تیراژ متوسط به کاربرده می شوند. حد انطباق در آن ها نسبتا سخت است.
پارچه های توری فلزی : از این پارچه های توری برای کارهای بی نهایت ظریف با تیراژ بسیار زیاد استفاده می شود. کنترل حد انطباق در این نوع پارچه های توری نسبتا دشوار است، از پارچه های توری فلزی برای نشان دادن رنگها به صورت برجسته با غلظت ۱۲۰ تا ۱۵۰ و برای رنگهای قابل گداختن (رنگهای کوره ای) با غلظت ۲۵۰ تا ۳۰۰ استفاده می شود. از رنگ های حرارتی برای مستقیما چاپ کردن بر روی سرویس های چینی و سرامیک و لوازم شیشه ای استفاده می شود.
انتخاب نوع پارچه توری در چاپ سیلک اسکرین، به ظرافت طرح کار، شی مورد نظر برای چاپ، حد انطباق کلیشه و بالاخره به مقدار رسوب رنگ بستگی دارد

توری مناسب برای چاپ ساک دستی پارچه ای

Telegram ParsCover Instagram ParsCover